Kampania społeczna ROPS Poznań: Prawdziwi ludzie

Klient:

Agencja Reklamowa Maciaszczyk

Strona www:

https://rops.poznan.pl/zdrowiepsychiczne/
Nie lubię szufladkować ludzi. Ale muszę przyznać, że gdy Agencja Reklamowa Maciaszczyk zwróciła się do mnie o pomoc ze stworzeniem koncepcji akcji społecznej – z ogromną przyjemnością zamknęłam Katarzynę Bujakiewicz w pudełku w słusznym celu i dla dobra sprawy! Kasia z pudełka oczywiście się wydostała, a relację z tego happy endu znajdziesz w spocie zrealizowanym dla ROPS Poznań. Tam też dostępny jest do pobrania Kryzysownik, bo proszę pamiętać: Zawsze uśmiechniętych ludzi znajdziemy tylko w reklamie. A my występujemy LIVE i mogą nam się zdarzyć gorsze momenty. Nie warto ich lekceważyć.

Brief

Kampania społeczna Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu stworzona została z myślą o mniejszych miastach z terenu Wielkopolski. Akcja z Katarzyną Bujakiewicz w roli głównej ma na celu zwrócenie uwagi na własne samopoczucie i zadbanie o zdrowie psychiczne. W ramach akcji dostarczyłam agencji koncepcję akcji oraz scenariusz spotu.

Dlaczego zamknęłam Kasię Bujakiewicz w pudełku? I czy wyszła z tego/z niego cało? Dowiesz się ze spotu zrealizowanego wraz z Agencją Reklamową Maciaszczyk dla ROPS Poznań.