Lubię i umiem pracować z ludźmi. Moi Klienci to wiedzą.

Mam to na piśmie!

Chętnie poszerzam swoją sieć kontaktów o nowe znajomości biznesowe, ale to kolejne zlecenia od stałych klientów są dla mnie potwierdzeniem moich kompetencji zawodowych i umiejętności organizacyjnych. Dziękuję za wszystkie miłe słowa!

Hanka Dziubińska-Kopka to zdecydowanie jedna z najlepszych copywriterek (jeśli nie najlepsza) z jakimi się kiedykolwiek zetknęłam. W ciągu dwóch lat współpracy skala jej odpowiedzialności była bardzo szeroka (wywiady, scenariusze, media relations, nazwy rozwiązań i produktów, życzenia okolicznościowe, komunikacja wewnętrzna…)

Barbara Zielińska

Marketing&PR Manager, Hicron

Potrafi pracować z briefem, wyczuwa Klienta i ma umiejętność kondensowania przekazu w ciekawych, trafnych hasłach.
Usługi copywriterskie Hanki Dziubińskiej-Kopki na pewno pozwolą jasno ułożyć odpowiedni, sprofilowany pod wymagania nadawcy i potrzeby odbiorcy komunikat.

Tomasz Maciaszczyk

Członek Zarządu i Współwłaściciel, Agencja Reklamowa Maciaszczyk

Hanna Dziubińska-Kopka (…) w agencji GPD w latach 2013-2017 (…) tworzyła treści dla takich klientów jak: Enea, NIVEA Baby, Kompania Piwowarska czy eurobank.
(…) Jej zaangażowanie, rzetelność i umiejętność pracy w zespole sprawiały, że współpraca była bezkonfliktowa i satysfakcjonująca.

Katarzyna Bilicka

Business Unit Director, GPD Agency

Pracowaliśmy zarówno przy kompleksowym tworzeniu koncepcji Key Visuali, wymyślaniu haseł, jak i redagowaniu długich tekstów – zawsze byliśmy zadowoleni z efektów.
Dotychczasowe doświadczenie we współpracy, pozwala nam ocenić Panią Hannę jako profesjonalnego i wszechstronnego partnera w zakresie usług kreatywnego tworzenia.

Anna Malecka

Dyrektor Generalny, NS Marketing

Zaproponowane treści były na temat, ciekawe i zachęcające do czytania – czyli dokładnie takie, o jakie nam chodziło.
Mimo objętości zleconych materiałów i napiętych terminów, gotowe treści dostaliśmy szybko, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem prac.

Anna Szymczak

Dyrektor Zarządzająca, Minima Advertising People

Sprawdź, jak się spisuję!